DomůRady a NávodySedačky vám ušetří centimetry prostoru

Sedačky vám ušetří centimetry prostoru

Date:

Nenechte si ujít

Levné sedací soupravy mohou být kvalitní a hezké. Najdete je na Signal-nabytek.cz

Jestliže potřebujete novou sedací soupravu, abyste nahradili tu starou,...

Proč se vyplatí mít kvalitní rukavice na kolo?

Patříte k lidem, kteří při práci na zahradě neradi oblékají...

Přes inzeráty vás mohou obrat o peníze, stačí jim kód od operátora

Pro přihlášení do zóny stačí zadat pouze SMS kód,...

Akce zdarma pro dobrý začátek pro každého nového klienta

Platforma XTB, která nabízí možnost investovat do více než...
- Komerční sdělení -časopis

S novou řadou sedaček od společnosti Magniflex to bude hračka! Největší výrobce matrací s 50. letou tradicí a zázemím ve více než 80 zemích světa má řešení, které vás jistě potěší. Tyto speciálně navržené pohovky neslouží jen k sezení, ale také ke kvalitnímu každodennímu spánku.

Elegantní provedení pohovek disponuje špičkovým patentovaným (překlápěcím) mechanismem, který snadno promění krásnou sedačku v pohodlnou postel. Už více nebudete spát na téže matraci na které jste před tím seděli. Matrace určená ke spaní je umně schovaná v sedačce a ukáže se vám po překlopení pohovky.

Sedačky mají pevně oddělenou část k sezení od matrace na které se spí. Přístup k této matraci je pouze po rozložení pohovky. Výhodou je tak maximální hygienické prostření a snímatelné potahy, které bez jakýchkoli problémů opeříte. Bonus je úložný prostor, do kterého pohodlně odložíte polštář i menším přikrývkou.

Magniflex ani v případě pohovek nezapomněl na plnohodnotné matrace ze studené a paměťové pěny, které v sedačkách nejsou umístěny napevno, takže je můžete bez obav ze zničení po několika letech vyměnit.

Sedačky můžete kupovat samostatně nebo je zakomponovat do rohových sedaček, které již máte v doma. K dispozici je řada kvalitních, elegantních, odolných látek a semiše v moderním barevném provedení. Délka matrace u všech typů pohovek je 190cm. Šířku matrace si můžete vybrat podle typu sedačky nebo křesla.

Údržba a čištění: látky Daisy a Setter můžete vyprat na 30 stupňů v pračce, čištění mikroplyše Daytona je možné pouze chemicky nebo suchým tepováním.

Buďte trochu sobečtí a nešetřete na spánku! Pohovky značky Magniflex různých druhů a velikostí naleznete v showroomu Magniflex na Karadžičové 12 v Bratislavě.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek