DomůRady a NávodySedačky vám ušetří centimetry prostoru

Sedačky vám ušetří centimetry prostoru

Date:

Nenechte si ujít

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Potenciál: nekonečný zdroj možností

Potenciál je koncept, který odráží neomezené možnosti rozvoje a...

Výrobce plastů: Klíč k inovativní výrobě plastových materiálů

Podnikání ve výrobě plastů je dnes základním pilířem moderního...

Levné sedací soupravy mohou být kvalitní a hezké. Najdete je na Signal-nabytek.cz

Jestliže potřebujete novou sedací soupravu, abyste nahradili tu starou,...

Proč se vyplatí mít kvalitní rukavice na kolo?

Patříte k lidem, kteří při práci na zahradě neradi oblékají...
- Komerční sdělení -časopis

S novou řadou sedaček od společnosti Magniflex to bude hračka! Největší výrobce matrací s 50. letou tradicí a zázemím ve více než 80 zemích světa má řešení, které vás jistě potěší. Tyto speciálně navržené pohovky neslouží jen k sezení, ale také ke kvalitnímu každodennímu spánku.

Elegantní provedení pohovek disponuje špičkovým patentovaným (překlápěcím) mechanismem, který snadno promění krásnou sedačku v pohodlnou postel. Už více nebudete spát na téže matraci na které jste před tím seděli. Matrace určená ke spaní je umně schovaná v sedačce a ukáže se vám po překlopení pohovky.

Sedačky mají pevně oddělenou část k sezení od matrace na které se spí. Přístup k této matraci je pouze po rozložení pohovky. Výhodou je tak maximální hygienické prostření a snímatelné potahy, které bez jakýchkoli problémů opeříte. Bonus je úložný prostor, do kterého pohodlně odložíte polštář i menším přikrývkou.

Magniflex ani v případě pohovek nezapomněl na plnohodnotné matrace ze studené a paměťové pěny, které v sedačkách nejsou umístěny napevno, takže je můžete bez obav ze zničení po několika letech vyměnit.

Sedačky můžete kupovat samostatně nebo je zakomponovat do rohových sedaček, které již máte v doma. K dispozici je řada kvalitních, elegantních, odolných látek a semiše v moderním barevném provedení. Délka matrace u všech typů pohovek je 190cm. Šířku matrace si můžete vybrat podle typu sedačky nebo křesla.

Údržba a čištění: látky Daisy a Setter můžete vyprat na 30 stupňů v pračce, čištění mikroplyše Daytona je možné pouze chemicky nebo suchým tepováním.

Buďte trochu sobečtí a nešetřete na spánku! Pohovky značky Magniflex různých druhů a velikostí naleznete v showroomu Magniflex na Karadžičové 12 v Bratislavě.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek