DomůRady a NávodyVliesové tapety slaví úspěch: Znáte je?

Vliesové tapety slaví úspěch: Znáte je?

Date:

Nenechte si ujít

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Potenciál: nekonečný zdroj možností

Potenciál je koncept, který odráží neomezené možnosti rozvoje a...

Výrobce plastů: Klíč k inovativní výrobě plastových materiálů

Podnikání ve výrobě plastů je dnes základním pilířem moderního...

Levné sedací soupravy mohou být kvalitní a hezké. Najdete je na Signal-nabytek.cz

Jestliže potřebujete novou sedací soupravu, abyste nahradili tu starou,...

Proč se vyplatí mít kvalitní rukavice na kolo?

Patříte k lidem, kteří při práci na zahradě neradi oblékají...
- Komerční sdělení -časopis

S příchodem vliesových tapet se hodně změnilo. Lidé si začali uvědomovat výhody, které tapety nepochybně přinášejí. Mezi ně patří zejména vzhled, design, odolnější povrch. A také nemůžeme nevyzvednout finanční stránku. Náklady na tapety jsou srovnatelné s kvalitnějšími nátěry. Tapety místnost odhluční, mohou se mýt, jsou otěruvzdorné a snadno se aplikují. Nemusíte tapetovat celou místnost. Postačí barevná kombinace tón v tónu., kde použijete například tapetu se vzorem a doplníte ji tapetou se vzorem pruhou nebo jednobarevnou.

Důvodů, proč mít tapety na stěnách je hned několik. Mezi nejčastěji patří estetika a poměrně nenákladná změna vzhledu. Pokoj s tapetou působí vyváženě, jelikož velmi snadno vyplní „prázdné místo“ a vytvoří propojení mezi nábytkem, sedací soupravou, podlahou, kobercem, osvětlením a dekoracemi.

Proto je vhodné věnovat pozornost výběru správného odstínu, aby všechny doplňky byly vkusně propojeny. Dalším aspektem je volba správného designu. V úvahu je třeba vzít styl současného vybavení a doplňků, aby pokoj působil uceleným dojmem.

Mezi stálý prvek designu tapet za poslední roky určitě patří květovaný vzor. Výhodou vzoru s květinovým motivem je nestárnoucí design, který tolik nepodléhá „trendovosti“. Velké květiny rozzáří i menší prostory a vytvoří útulný kout pro odpočinek. Díky nejnovější technologii výroby tapet mají květinové lístky odlesky, které vytváří další rozměr. Nápadité řešení vytváří použití stejného vzoru v jiném barevném tónu na protější stěnu s pruhy, která rozděluje prostor na další rovinu.

Lehká aplikace a ohromující efekt na zdi!
Exkluzivní vliesové tapety z kolekce Fiori Grandi ocení také méně zkušení tapetáři. Tapety jsou vyráběny z extrémně odolného materiálu, díky kterému se s pásy výborně pracuje. Na každém pásu je vytištěn celý vzor, čímž odpadá problém s napájením nebo měřením posunů.

Další kladné body dostává od nás tapeta za vliesový podklad pro budoucí odstranění tapety bez zbytků ze stěny, silně vodoodpudivý materiál a v neposlední řadě za překvapivý efekt na stěně. Na první pohled znáte kvalitní zpracování. Tapetou, která by tak přirozeně odrážela světlo na celých vzorech, se může pochlubit jen málokterá kolekce! Taková je kolekce Fiori Grandi.

Vliesové tapety a jejich vlastnosti:
nejmodernější technologie ve zpracování tapet
vliesové tapety šetří Vaše síly, čas i peníze
při aplikaci se natírá pouze stěna lepidlem na vliesové tapety
suché tapety se lepí přímo na zeď
vliesové tapety odstraníte ze zdi v celku
snadná aplikace a odstranění
„Díky změně v technologii výroby tapet si tapetování získává opět mnoho příznivců. Vliesové tapety mají podklad z netkaného vlákna, díky čemuž se tapety lepí přímo na zeď, a když Vás jejich vzhled omrzí, jednoduše je celé odstraníte.

Co je to vlies?
Je to buničinový podklad na spodní straně tapet. Díky tomuto podkladu se nemusí tapety provlhovat před aplikováním lepidla, ale suché tapety se přilepí na zeď, která je natřena lepidlem. Díky vliesovému podkladu jsou tapety více prodyšné.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek