DomůZ radniceAkce zdarma pro dobrý začátek pro každého nového klienta

Akce zdarma pro dobrý začátek pro každého nového klienta

Date:

Nenechte si ujít

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Potenciál: nekonečný zdroj možností

Potenciál je koncept, který odráží neomezené možnosti rozvoje a...

Výrobce plastů: Klíč k inovativní výrobě plastových materiálů

Podnikání ve výrobě plastů je dnes základním pilířem moderního...

Levné sedací soupravy mohou být kvalitní a hezké. Najdete je na Signal-nabytek.cz

Jestliže potřebujete novou sedací soupravu, abyste nahradili tu starou,...

Proč se vyplatí mít kvalitní rukavice na kolo?

Patříte k lidem, kteří při práci na zahradě neradi oblékají...
- Komerční sdělení -časopis

Platforma XTB, která nabízí možnost investovat do více než 5 500 finančních instrumentů po celém světě včetně akcií a ETF, zrychluje svůj růst. Globální fintech společnost spouští kampaň „Akce zdarma pro dobrý začátek“, jejímž cílem je podpořit znalosti o investování do akcií.
Každý nový individuální klient, který si otevře účet v XTB, přijme podmínky akce a vloží vklad 9. ledna po 9:00, získá akci zdarma.

Propagaci podpoří intenzivní marketingová kampaň. propagační videa se světovými sportovními hvězdami – šampiony smíšených bojových umění Joannou Jędrzejczyk a Jiřím Procházkem, jakož i online kampaň s bojovníkem MMA Conorem McGregorem. Tito sportovci patří mezi ambasadory společnosti XTB. Kampaň bude probíhat v hlavních médiích, na sociálních sítích a pod.

● XTB, globální fintech společnost, nabízí jednu akci zdarma každému novému individuálnímu zákazníkovi, který si otevře účet na investiční platformě XTB.

● Cílem marketingové kampaně „Akce zdarma pro dobrý začátek“ je podpořit vzdělávání v oblasti investování do akcií.

● Akce začíná 9. ledna v 9:00 CET.

● Kampaň podpoří ambasadoři XTB a šampioni MMA Conor McGregor, Joanna Jędrzejczyk a Jiří Procházka.

● XTB neúčtuje žádné poplatky za obchody s akciemi a ETF při měsíčním objemu do 100 000 EUR*

Díky technologickému pokroku je investování stále dostupnější a rozšířenější. Prostřednictvím vzdělávání a intenzivní propagace podporujeme individuální klienty, kteří investují své peníze, aby využívali tuto technologii, která jim umožňuje snadno a intuitivně spravovat své investice, – řekl Omar Arnaout, generální ředitel XTB.

Za první tři čtvrtletí roku 2022 dosáhla společnost XTB čistého zisku 153 milionů EUR, což představuje více než čtyřnásobný nárůst ve srovnání se stejným obdobím minulého roku. Celkový počet klientů překročil 581 000 a počet aktivních účtů 152 000.

Takový velký nárůst byl možný díky intenzivnímu rozvoji funkcionality aplikace XTB s názvem xStation, nárůstu počtu nabízených finančních instrumentů, jakož i aktivním marketingovým kampaním podporovanými ambasadory XTB, světoznámými sportovními hvězdami.

*Všechny transakce nad tento limit jsou zpoplatněny drobným poplatkem 0,2 % (min. 10 EUR). Finanční nástroje, které nabízíme, zejména rozdílové smlouvy, jsou vysoce rizikové.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek